PëRMBLEDHJE

Në shtëpinë e gjyshes së tij, Scott dhe shoqja e tij Emily takojnë Rufusin, një krijesë misterioze me gëzof, që i lutet atyre ta ndihmojnë për të shpëtuar Mbretërinë e tij që po venitet...

Fotot

Aventurat e RufusitAventurat e RufusitAventurat e RufusitAventurat e Rufusit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kristali i magjepsur (1982)

  image
  Në të shkuarën e largët, në një planet tjetër, një djalë i rracës Gelfli, niset të kërkojë 'kristalin e magjepsur' të zhdukur prej shekujsh... Vetëm kështu ai do...
 • Rruga për në perëndim (1992)

  image
  Kur Uardi plak u tregon nipërve të tij legjendën e Tír na nÓg-ut, ai s'e di çfarë e ka filluar gjithçka. Nipërit e tij janë djemtë e Papa Railit, mbretit udhëtues...
 • Roboti A.R.I (2020)

  image
  Një adoleshent përpiqet të shpëtojë një robot miqësor i rrëmbyer nga një drejtor i pamëshirshëm laboratori që punon për një kompani të fuqishmei cili dëshiron ta...
 • Kronikat e Narnias - Princi Kaspian (2008)

  image
  Bazuar në kryeveprën e C.S Lewis. Lusi, Edmundi, Suzana dhe Piteri do të bashkohen përsëri për të ndihmuar në largimin e një mbreti të lig dhe për të rivendosur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.