poster

Ylli

Zvezda (2014)

Komedi, Dramë | Rusi
Regjia: Anna Melikyan

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.0/10

Fotot

YlliYlliYlliYlliYlliYlliYlli

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Baba (2017)

  image
  An weird but witty old woman is forced to deal with an ambiguous future after her country, family and the entire system of values are ruined. She is trying to...
 • Orange County (2002)

  image
  Colin Hanks, Jack Black, Schuyler Fisk. Shaun, ëndërron të studiojë në një nga universitetet më të mirë. Por kur pas një ngatërrese ai refuzohet, s'mbetet gjë...
 • The Swindle (1955)

  image
  Aging small-time con man Augusto, who swindles peasants, works with two younger men: Roberto, who wants to become the Italian Johnny Ray, and Bruno, nicknamed...
 • Floktorja 2 (2004)

  image
  Ice Cube, Cedric the Entertainer. Aventurat në floktoren e Kalvinit vazhdojnë ende. Biznesi i ka kaluar problemet financiare, por tashmë rreziku vjen nga kompani...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.