poster

I WAS A RAT

I WAS A RAT (2001)

Dramë, Familjar, Fantazi | Mbretëria e Bashkuar, Kanada
Regjia: Laurie Lynd

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(227 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vajza nga Avaloni (2010)

  image
  Ali, është e detyruar të shkojë në një shkollë të re, për shkak të punës së prindërve të saj... Por gjërat në këtë shkollë, nuk janë ashtu siç duken... Tani Ali,...
 • Nëntë jetë (2016)

  image
  Kur nje biznesmen i fiksuar pas punës, akisdenatlisht bllokohet brenda trupit të maces që bleu për vajzën, ai kupton se për t'u bërë sërish njeri, duhet t'i...
 • Magjia e të besuarit (2018)

  image
  Me pak ndihmë nga engjëjt e tyre mbrojtës, dy vajza jetime do të zbulojnë se mrekullitë mund të ndodhin vërtetë. Një film mbi shpresën, rëndësinë e familjes dhe...
 • Ura për në Terrabithia (2007)

  image
  Edhe në kohët më të vështira, mrekullitë gjenden kudo rreth teje. Xhesi do të zbulojë shumë të tilla me shoqen e tij të lojërave përmes një imagjinate të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.