Fotot

E drejta për armë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zjarrfikësit e Hong Kongut (2014)

  image
  Një zjarr i madh kërcënon Hong Kongun dhe besimin brenda një grupi zjarrëfikësish. Politika, rivaliteti dhe dyshimi futen në lojë ndërsa merren vendime të...
 • Luftëtari (2007)

  image
  Aisha shkon në shkollën e mesme dhe babai i saj, që ka ardhur në Danimarkë si emigrant nga Turqia, është e bindur se ajo do të bëhet mjeke. Aisha, në fakt,...
 • Coyote (2017)

  image
  Muggy heat, small-town bleakness, unspoken social problems, hierarchy fights. This is Tuzko town, somewhere in Hungary, nowadays. Here comes Misi who inherits his...
 • Top Gun (1986)

  image
  Tom Cruise. Një djalë i ri e gjaknxehtë, shkon të mësojë artin e luftimit ajror në shkollën më të mirë për pilotë luftarake. Një gabim do t'i kushtojë shumë, por...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.