PËRMBLEDHJE

FILM ARTISTIK

REKOMANDIMET
 • Atila, mbreti i Hunëve (2001)

  e enjte
  image
  I etur për të pushtuar toka të reja, Atila mbreti i hunëve, sulmon armikun më të rrezikshëm... perandorinë romake.
 • Occupation: Rainfall (2020)

  e enjte
  image
  Two years into an intergalactic invasion of Earth, survivors fight back in a desperate ground war. While casualties mount by the day, the resistance – along with...
 • Përtej Horizontit (2017)

  e enjte
  image
  Mark Corley, agjent i policisë së Los Anxhelesit, viziton djalin e tij adoleshent, në burg kur papritur fillon pushtimi i Tokës nga një rracë alienësh. Marku...
 • Alienët 2 (1986)

  e enjte
  image
  Me regji të James Cameron. 57 vjet pas mbijetimit të një sulmi apokaliptik në hapësirë nga krijesa jashtëtokësore, Oficerja Ripley zgjohet nga gjumi i thellë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.