Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.33/10
(15 Voto)

PËRMBLEDHJE

Ndërkohë që kontratës së tij 3 vjeçare si minator në Hënë po i vjen fundi, njeriu i vetëm (Sam Rockwell) që ndodhet aty, bën një zbulim që vendos në dilemë gjithçka që ai ka njohur deri më tani...

Fotot

HënaHënaHëna

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Waiting (2019)

  image
  Jean Barreau leads a spiritual commune on the countryside with the promise of a second life. When their doubles arrive at the house, his followers learn that Jean...
 • Mashtruesi (2001)

  image
  Edhe pse u imagjinua si film 30-minutësh antologjik, „Furacak“ megjithatë u bë film i gjatë. I themeluar mbi një histori me të njejtën emër nga ana e Filip K....
 • Kontakti i parë (2016)

  image
  Amy Adams, Jeremy Renner. Kur anije jashtëtokësore ulen kudo nëpër botë, gjuhëtarja e njohur Luizë Benks dërgohet për të dëshifruar qëllimin e tyre. Ndërkohë që...
 • Metropolis (1927)

  image
  Konsideruar si filmi i parë fantastiko-shkencor dhe njëkohësisht kryevepra e regjisorit të njohur gjerman. Në qytetin futurist Metropolis jeton një shoqëri...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.