PËRMBLEDHJE

Xhon Behman është një avokat, i cili është i angazhuar me të gjitha forcat dhe ka bindje të plotë për sensin e profesionit të tij deri ditën, kur ai vetë akuzohet për kryerjen e një vrasjeje. E merr këtë çështje në duart e tij, duke u gjendur në vorbullën e kërkimeve të grupit të shantazhistëve, të cilët e kërcënojnë me bërjen publike të informacionit për një vrasje të kryer gjoja nga ai. Por asgjë nuk është ashtu siç duket. Gjurmët e shantazhit e çojnë atë drejt çështjes, e cila ka lidhje me vdekjen e babait, i cili humbi jetën një vit e gjysmë më parë në rrethana të mistershme.

Fotot

Kandidati

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ishulli i Thesarit (1995)

  e premte
  image
  I riu Xhim Hokins dhe pirati me një këmbë Xhon Silveri nisen për një aventurë në përrallën klasike me piratë të Robert Luis Stivensonit. Këta piratë kapadainj...
 • Ferri ne parajsen e miliardereve (2016)

  Sot
  image
  Një grua e re trashëgon tetë milion dollarë dhe i bën dhuratë vetes se dy shoqeve të saj të ngushta një udhëtim dhjetë ditor në Hauai. Atje ajo njeh e dashurohet...
 • Negro Buenos Aires (2010)

  Sot
  image
  Amidst Argentina's worst economic crisis, Jordi pursues a multimillion-dollar contract with the government. To get it, he must put his ethics aside and play a...
 • Hakmarrja e një nëne (2017)

  Nesër
  image
  Karla bën një jetë të qetë bashkë me të birin e saj, Frenki, derisa një ditë dikush e rrëmben vogëlushin. Ajo arrin të shoh makinën në të cilën ndodhet fëmija,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.