poster

Murdoch Mysteries: A Merry Murdoch Christmas

Murdoch Mysteries: A Merry Murdoch Christmas (2015)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(142 Voto)

Fotot

ITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV GlobalITV Global

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hailey Dean Mysteries: Killer Sentence (2019)

  image
  Hailey Dean knows District Attorney Paulina D'Orazio is innocent of the murder of a man she once put behind bars and must do all she can to prove it in the face...
 • Shtëpia e krimit (2017)

  image
  Max Irons, Stefanie Martini. Në historinë më të ngatërruar të shkrimtares Agatha Christie, një spiun i kthyer në hetues privat, joshet nga ish e dashura e tij për...
 • Muai i mjaltit vdekjeprues (2010)

  image
  Një çift martohet në Hauai dhe shkon në udhëtim në det ku gjithçka bëhet tmerr.
 • Trafikimi njerëzor (2005)

  image
  Kur një vajzë 16 vjeçare nga ukraina, një nënë beqare Ruse, një vajzë 17 vjeçare Rumune, dhe një turiste adoleshente bëhen viktima të një trafiku ndërkombëtare...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.