poster

Shtrigat

The Witches (2020)

Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi, Horror, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Meksikë, Mbretëria e Bashkuar

Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(5 Voto)

Fotot

ShtrigatShtrigatShtrigatShtrigatShtrigatShtrigatShtrigatShtrigat

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krokodilat e suburbia (2009)

  e mërkurë
  image
  Hannesin 10-vjeçar e rrit e vetme nëna e tij. Djali ëndërron, që të bëhet anëtar i grupit më fantastik në botë - bandës së Krokodilëve. Që ta pranojnë në grup,...
 • Më mirë një Mik se një Thesar (1981)

  Sot
  image
  Në një ishull të vogël, Alan dhe Charlie përpiqen të gjejnë nje thesar të lënë pas nga ushtria japoneze në Luftën e Dytë Botërore
 • Dinosaur Island (2014)

  Sot
  image
  The adventure begins when 13-year-old Lucas embarks on the vacation of a lifetime. When disaster strikes, Lucas finds himself stranded in a strange land littered...
 • Hundaçi dhe kështjella e nëmur (2010)

  Sot
  image
  Bariu gjerman Snig është rritur nga Tomi. Ai e ka mësuar shumë qenin e vet dhe bashkë me të dashurën e vet përjetojnë shumë aventura interesante.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.