poster

Dragon Rider

Dragon Rider (2020)

Regjia: Tomer Eshed

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 3.2.22
Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 2.5/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një dragua i ri i argjendtë bashkohet me një shpirt malor dhe një djalë jetim në një udhëtim nëpër Himalajet në kërkim të Skajit të Parajsës.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Spider-Man Into the Spider-Verse (2018)

  Sot
  image
  Spider-Man kapërcen të gjitha dimensionet paralele dhe bashkohet me Spider-Men-ët e këtyre dimensioneve për të ndaluar një kërcënim që i kanoset të gjithëve.
 • Barbi dhe Magjia e Pegasusit (2005)

  Sot
  image
  Princesha Anika refuzon të martohet me magjistarin e keq, Uenlok dhe ai për tu hakmarrë i kthen të gjithë në gur, veç saj, që shpëtohet nga një kalë fluturues....
 • Zogj të zemëruar (2016)

  Sot
  image
  Në një ishull të banuar nga zogj që nuk fluturojnë, gjaknxehti i Kuqi, i shpejti Çak dhe i paqëndrueshmi Bomba, do bëjnë të pamundurën për të zbuluar misterin që...
 • Tregime që marrin jetë (2015)

  Sot
  image
  Një i ri dashurohet me mbesën e një autori librash më të shitur për momentin "Goosebumps". Ai eshte misterioz dhe i çuditshëm pasi përbindëshat e imagjinatës së...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.