poster

No Time to Die

No Time to Die (2021)

Aksion, Aventure, Triller | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 7.10.21
Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.62/10
(13 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lugina e dhunes (2016)

  e shtunë
  image
  Një i huaj me një të shkuar të mistershme udhëton midis qytetit të dhunshëm të Denton. Kur ai sfidohet nga kreu i një prej bandave të zonës, zvarrit një qytet të...
 • Rrefimet e Spajderuikut (2008)

  e shtunë
  image
  Në vilën Spajderuik shpërngulen vëllezërit binjakë Xhered dhe Sajmon Grejs, bashkë me motrën dhe mamanë e tyre, por shpejt do ta gjejnë veten brenda një bote plot...
 • King Kong - Ishulli i humbur (2017)

  e shtunë
  image
  Një ekip eksploruesish dhe ushtarësh udhëtojnë drejt një ishulli të paeksploruar në Pacifik, të pavetëdijshëm se po kapërcejnë në një territor përbindëshash, ku...
 • Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

  e shtunë
  image
  pas një aksidenti me helikopter, punësohet nga CIA si analist sekret në Wall Street. Ai zbulon një komplot rus për të falimentuar ekonominë amerikane me anë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.