SEZONI: 5

EPISODI: 1

PËRMBLEDHJE

Babi, një llogaritar, pushohet nga puna sepse shefi mendon se është tepër i mërzitshëm dhe nuk përshtatet në profilin e ri progresiv të kompanisë. Duke parë se ka nevojë për një ndryshim imazhi, fëmijët vijnë menjëherë në ndihmë.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.