EPISODI: 26

PËRMBLEDHJE

A mund të jenë dy meshkuj të njëjtë? Jo! As këta pesë vëllezër, nuk ngjajnë . E vetmja gjë që i lidh këto pesë karaktere, është lidhja e tyre familjare. Kjo gjë ishte deri ditën kur Sait, më i madhi nga vëllezërit, i cili ka figurën e babait tek të pestë, vendosi të merte në dorë frerët e jetës së tij. Ndonëse dëshirat e tij janë për një jetë me përgjegjësi, por ai shumë shpejtë e gjen veten në një kaos të vërtetë, mes dy dashurive. Me shqetësime si edhe gënjeshtra, vëllezërit e tij gjithashtu fillojnë të bëhen të pavarur, me disa ndryshime.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.