SEZONI: 1

EPISODI: 28

PËRMBLEDHJE

Asija e bukur, një shpirt i lirë në një qytet të vogël, takon Iljazin e pashëm dhe mistrec, i cili kishte bërë aksident në pistën e motokrosit. Dashuria e tyre me shikim të parë rritet shpejt në pak ditë, por sjell dhe problemet e veta.

Fotot

SHAMIKUQJASHAMIKUQJASHAMIKUQJASHAMIKUQJASHAMIKUQJASHAMIKUQJA

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.