PËRMBLEDHJE

Artur u ballafaque me provën e parë në pozitën e mbretit, kur i ekspozohet tërbimit të mbretëreshës së tmerrshme Anisit. Jetët e mijëra njerëzve janë në rrezik, dhe Artur duhet të gjejë fuqi të bëhet udhëheqës i cili i duhet Kamelotit në mënyrë të dëshpëruar.

Fotot

Merlin 01Merlin 02Merlin 03Merlin 04Merlin 05Merlin 06Merlin 07Merlin 08Merlin 09Merlin 10Merlin 11Merlin 12Merlin 13Merlin 14Merlin 15Merlin 16

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.