poster

Besa

Besa (2018)

Krim, Dramë | Serbi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

SEZONI: 1

EPISODI: 11

PËRMBLEDHJE

Uroš je zatečen na Skenderovu imanju. Dardan mu govori kako je kraj blizu: ostalo mu je da otkupi svoj i život svoje žene. U telefonskom razgovoru s poslanicom Europskog parlamenta, Dardan potvrđuje saznanje da je Agim postao glavni ponuđač u privatizaciji skijaškog centra. Uroš uspijeva krišom telefonirati Mariji, a policija ulazi u trag pozivu. Petrit pokušava pročitati sljedeći Dardanov korak. U Beograd stižu misteriozni brat i sestra koji će nekim Dardanovim neprijateljima i suradnicima ponuditi saradnju. Una pokazuje Luki snimku vlastitog silovanja dok se Teuta sprema posjetiti Agima.

Fotot

BesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesa

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Psychic Private Eyes (2006)

  e enjte
  image
  If these frauds were genuine psychics how come they were never able to contact the recently deceased 'psychic' Colin Fry.
 • Ezel (2009)

  e enjte
  image
  Jeta e qetë e një çifti që jeton në Izmir tronditet nga mankthi i tmerrshëm i Jasminës. Pas mankthit Jasmina fillon të përjetoj një seri ndodhish të mbinatyrshme....
 • Blue Bloods (2010)

  e enjte
  image
  Blue Bloods follows the lives of the NYPD's First Family of Law Enforcement: the Reagans. Frank, the Police Comissioner and son of former PC Henry Reagan, must...
 • Vrasja perfekte (2014)

  e enjte
  image
  Detectives hit dead end after dead end, and wrong suspects are discarded. But one new clue can lead to another and the cold case suddenly gets hot. Truth is, it...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.