poster

Besa

Besa (2018)

Krim, Dramë | Serbi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10

SEZONI: 1

EPISODI: 5

PËRMBLEDHJE

Uroš od Mime, posrednika između njega i Beriše u prljavom poslu, dobiva riječi podrške da je prvo ubojstvo (novinara) najteže, a svako sljedeće rutina, ali i novo ime. Mima Urošu predaje fotografiju i podatke nove mete. Kad se Uroš počne kolebati, Mima ga jezivom pričom vraća na pravi put. Njegova kći Una, skrivajući se od roditelja, odlazi na sastanak s Lukom. Na radnom sastanku su inspektori Koci i Divna, a za to vrijeme, pod okriljem noći, na obali Ohridskog jezera Dardanovi ljudi presreću Agimovu pošiljku heroina. Novo jutro donosi novi leš, koji će okupiti kremu beogradske policije na jednome mjestu.

Fotot

BesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesa

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Blue Bloods (2010)

  e enjte
  image
  Blue Bloods follows the lives of the NYPD's First Family of Law Enforcement: the Reagans. Frank, the Police Comissioner and son of former PC Henry Reagan, must...
 • Astrid et Raphaëlle (2019)

  e enjte
  image
  Astrid Nielsen, works in the library of the judicial police. Suffering from Asperger's syndrome, however, she has an incredible memory, so she is very useful in...
 • Death Note (2006)

  e enjte
  image
  Light Yagami finds the "Death Note," a notebook with the power to kill, and decides to create a Utopia by killing the world's criminals, and soon the world's...
 • Vrasja perfekte (2014)

  e enjte
  image
  Detectives hit dead end after dead end, and wrong suspects are discarded. But one new clue can lead to another and the cold case suddenly gets hot. Truth is, it...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.