poster

Besa

Besa (2018)

Krim, Dramë | Serbi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

SEZONI: 1

EPISODI: 4

PËRMBLEDHJE

Nakon telefonskog poziva Uroša Perića, Mima odlučuje kako je došlo vrijeme za ekstremnije korake. Inspektor Petrit doznaje kako je tijekom autopsije koju je Dardan privatno organizirao u tijelu njegove kćeri pronađen ecstasy. Ta ga informacija odvodi u bolničku sobu DJ-a Davida. Uroševa kći Una na putu iz škole upoznaje Luku, zgodnog mladića u BMV-ovu džipu koji će je zamoliti da prenese jednu poruku. Zbog te će poruke Uroš osjetiti najveći strah u životu i shvatiti da čovjek nekada ne zna na što je sve spreman. Nakon izlaska iz bolnice Davida presreće čovjek kojeg je najmanje želio upoznati.

Fotot

BesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesaBesa

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rosewood (2015)

  e hënë
  image
  The best private pathologist in Miami, Dr. Beaumont Rosewood, Jr., whose rare heart condition that could kill him at any moment fuels his lust for life, gives a...
 • K 11 - Kommissare im Einsatz (2002)

  e hënë
  image
  Detective Inspector Michael Naseband and his colleague, Detective Chief Commissioner Alexandra Rietz conduct together the K11. In their work, they are supported...
 • Blue Bloods (2010)

  e hënë
  image
  Blue Bloods follows the lives of the NYPD's First Family of Law Enforcement: the Reagans. Frank, the Police Comissioner and son of former PC Henry Reagan, must...
 • MË GËNJE (2009)

  e hënë
  image
  Dr. Cal Lightman teaches a course in body language and makes an honest fortune exploiting it. He's employed by various public authorities in various...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.