SEZONI: 1

EPISODI: 9 - PRE-NUPTIAL

PËRMBLEDHJE

Porodica Roj se okuplja kod engleskog dvorca da se pripremi za venčanje Šiv i Toma. Deca se ponovo sastaju sa majkom Kerolajn, koja je okrutna koliko i Logan. Dok se gosti druže i raspravljaju, Kendal saznaje od Stuija i Sendi da je njihov plan za preuzimanje Vejstara ubrzan da bi uhvatili Logana nespremnog.

Fotot

SuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccession

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Molle e ndaluar (2018)

  e enjte
  image
  Three things in life can not be hidden "love, smoke and lack of money". The social society and the events behind the business world are told.
 • Kardashians (2006)

  e enjte
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Ambicija (2014)

  e enjte
  image
  A story of a family living in Prague, Czechoslovakia in the period between World Wars,in Czech better known as "The First Republic". A lost son returns from the...
 • The affair (2014)

  e enjte
  image
  The psychological effects of an affair between a married waitress at a Hamptons diner and a teacher who spends his summer at his in-laws' estate on the island.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.