SEZONI: 1

EPISODI: 8 - PRAGUE

PËRMBLEDHJE

Tom organizuje momačku žurku za pamćenje. Kendal uočava novu poslovnu priliku sa dvoje preduzetnika idealista. Roman pokušava da sklopi posao za lokalne TV stanice sa dugogodišnjim neprijateljem njegovog oca. Logan zadužuje Grega da glumi Kendalovu dadilju tokom Tomove žurke. Šiv i Gil se nađu u zasedi tokom televizijskog intervjua na Vejstarkovom kanalu.

Fotot

SuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccession

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The good doctor (2017)

  e martë
  image
  Shaun Murphy, a young surgeon with autism and savant syndrome, relocates from a quiet country life to join a prestigious hospital surgical unit. Alone in the...
 • Krv nije voda (2008)

  e martë
  image
  TV series focused on exploring the problems in life of ordinary families in Croatia.
 • Voli samo mene (2013)

  e martë
  image
 • The Cul De Sac (2016)

  e martë
  image
  The Cul de Sac is set in a world where the adults have disappeared, and waves of energy destroy anyone caught outdoors. Feisty teen Rose (Greta Gregory) leads a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.