SEZONI: 1

EPISODI: 6 - WHICH SIDE ARE YOU ON?

PËRMBLEDHJE

Dok se glasanje o nepoverenju Loganu bliži, Roman pokušava da pridobije neutralnog člana upravnog odbora, a Kendal frenetično prikuplja glasove za obaranje Logana. Logan stiže u Vašington da se sastane sa predsednikom i uvredi se kada predsednik otkaže sastanak u poslednjem trenutku. Nakon što uspešno spreči potencijalni skandal, Tom upoznaje Grega sa otmenom hranom, dok Šiv istražuje svoje mogućnosti u Vašingtonu.

Fotot

SuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccessionSuccession

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The good doctor (2017)

  Sot
  image
  Shaun Murphy, a young surgeon with autism and savant syndrome, relocates from a quiet country life to join a prestigious hospital surgical unit. Alone in the...
 • Krv nije voda (2008)

  Sot
  image
  TV series focused on exploring the problems in life of ordinary families in Croatia.
 • Voli samo mene (2013)

  Sot
  image
 • Unter Uns (1994)

  Sot
  image
  Among us (UU) is a German soap opera broadcasted since 28 November 1994, Monday to Friday by RTL. Among us deals about people in the Schillerallee in Cologne,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.