Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 2/10

SEZONI: 2

EPISODI: 3 - Meurtres à Étretat

PËRMBLEDHJE

Këtu, një burrë gjendet i vdekur pasi ka rënë nga kodrat e famshme të Etretatit në Normandi, pranë detit. Policia zbulon një letër kërcënuese në makinë, gjë që i bën të mendojnë se është vrasje më shumë se vetëvrasje. Dy togerët në krye të hetimit, luajtur nga modelja e famshme Adriana Karembeu dhe aktori i njohur televiziv Francëz Bruno Madinier, bëhen bashkë për herë të parë për t'u përpjekur të zbulojnë sekretet e burrit të vdekur.

Fotot

Vrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmbVrasje në shkëmb

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Midsomer Murders (1997)

  image
  The British detective drama revolves around DCI Barnaby's efforts to solve numerous murders that take place in the fictional English county of Midsomer. The...
 • Endeavour (2012)

  image
  Set from 1965 to 1971, the show follows Endeavour Morse in his early years as a police constable. Working alongside his senior partner DI Fred Thursday, Morse...
 • Whitstable Pearl (2021)

  image
  Local restaurant owner Pearl Nolan sets up a local detective agency after undergoing police training in an earlier career. She is soon embroiled in her first case...
 • The Closer (2005)

  image
  Krimet dhe tensionet zv.shefja e policisë Brenda Li Xhonson i zgjidh sipas menyrës së saj, tepër efikase, duke bërë më shumë armiq se miq. E suksesshme në punë, e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.