PËRMBLEDHJE

Emisioni i kushtuar per kinematografine, sjellim listen e filmave qe shikohen me se shumti neper kinema, te renditura nga pozita e njezet e deri te e para, nga Lorik Bakija

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.