SEZONI: 2

EPISODI: 16 - Traffic Ticket

PËRMBLEDHJE

Kur Lois-i arrestohet për 16 bileta parkimi të papaguara, ajo detyron Francis-in që të paguajë për to. Në gjyq ajo akuzon policin se e ka dënuar për një akt që s'e ka kryer.

Fotot

MALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVEMALKOLMI MES TË TJERËVE

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Grupi (2009)

  Sot
  image
  A smarmy lawyer whose education is deemed void by the bar is forced to attend a local community college with an extremely eclectic staff and student body.
 • Teoria Big Beng (2007)

  Sot
  image
  J.Galecki, J.Parsons, K.Cuoco. Një grua zhvendoset në një apartament ku fqinjë ka dy fizikanë gjeni, por aspak shoqërore. Ajo do t'u tregojë atyre se nuk e njohin...
 • Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny (2020)

  Sot
  image
  Viral internet pranks by giving the victims of these stunts the chance to exact their revenge on the friend, family member or loved one who originally embarrassed...
 • Danger Force (2020)

  Sot
  image
  Captain Man has a new crew of superhero sidekicks - Danger Force. Captain Man and Schwoz create a fake school to train the kids to harness their uncontrollable...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.