SEZONI: 1

EPISODI: 22

PËRMBLEDHJE

Stamboll, 1970-të. Familja Kara është shumë e respektuar në zonën e klasës punëtore ku ata jetojnë. Babai i Mahir Karas, Nazifi shihet si një Karadayi, kumbari dashamirës i zonës, tek i cili njerëzit drejtohen për këshilla dhe ndihmë në kohë nevoje. Fatkeqësisht jeta e familjes kthehet përmbys nga një akuzë e padrejtë që çon në burgosjen e Nazif Karas për një vrasje që ai nuk e ka kryer.

Fotot

KARADAYIKARADAYIKARADAYIKARADAYIKARADAYIKARADAYIKARADAYIKARADAYIKARADAYIKARADAYIČasni ljudi 01Časni ljudi 02Časni ljudi 03Časni ljudi 04Časni ljudi 06

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.