PËRMBLEDHJE

RTL Danas svakog dana donosi samo aktualne, istinite i objektivne informacije. Uz etablirano uredništvo i voditelje, RTL Danas je prvi, neovisan i nepristran informativni program.

Fotot

RTL DanasRTL DanasRTL DanasRTL Danas

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Asia Business Report

  image
  Asia Business Report is a live programme looking ahead to the latest business and market news in Asia. Presented by Rico Hizon, the programme delivers the...
 • Bulletin

  image
 • Le journal de l'économie

  image
 • Studio Live Report

  image
  “STUDIO LIVE”, një pasdite intensive informative, ku për tre orë do të ndiqni direkt lajmin e fundit, aktualitetin e thelluar të ditës për ngjarje, fakte dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.