poster

Atalanta - Inter

Serie A

Futboll | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

EPISODI: 45

PËRMBLEDHJE

Serie A, also called Serie A TIM for sponsorship reasons, is a professional league competition for football clubs located at the top of the Italian football league system and the winner is awarded the Scudetto and the Coppa Campioni d'Italia.

Fotot

Serie A: Atalanta - Inter Milan

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • LaLiga

  image
  Primera ili popularno La Liga prva je španska fudbalska liga. Smatra se najboljom evropskom fudbalskom ligom sa čak 22 osvojene titule prvaka Evrope. Osnovana...
 • Montenegrin First League

  image
  The First League of Montenegro (Montenegrin: Prva crnogorska fudbalska liga [Prva CFL - 1. CFL]) is the top football league in Montenegro. Founded in 2006,...
 • Primeira Liga

  image
  Prva liga Portugalije (trenutno nosi naziv Liga Portugal Bwin po generalnom sponzoru), najviši je rang fudbalskih takmičenja u Portugaliji.
 • UEFA Champions League

  image
  Fudbalska liga šampiona — godišnje takmičenje fudbalskih klubova koje UEFA organizuje od 1992. Zamenilo je Kup evropskih šampiona, ili skraćeno Evropski kup,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.