EPISODI: 3

PËRMBLEDHJE

A year and a half after a strong earthquake and the pandemic starting, tenants from the damaged old city center move to the outskirts of the city. Tensions rise between people irritated by their own differences and by change.

Fotot

MetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanciMetropolitanci

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.