Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

SEZONI: 1

EPISODI: 1

PËRMBLEDHJE

"Izgubljeni simbol" prati rane avanture poznatog stručnjaka za simbole sa Harvarda Roberta Langdona (Ešli Zukerman), koji mora da reši niz smrtonosnih zagonetki da bi spasao svog kidnapovanog mentora i osujetio jezivu globalnu zaveru.

Fotot

Dan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost SymbolDan Brown's The Lost Symbol

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • FBI (2018)

  e martë
  image
  Procedural drama about the inner workings of the New York office of the FBI, bringing to bear all the Bureau's skills, intellect and mind-blowing technology to...
 • Ertugrul (2014)

  e martë
  image
  The heroic story of Ertugrul Ghazi, the father of Osman (Uthman) who founded the Ottoman Caliphate.
 • Lab Rats (2012)

  e martë
  image
  When 14-year-old Leo's mom Tasha Dooley marries billionaire inventor Donald Davenport, he moves up in the world, but neither he nor his mom in their wildest...
 • S.W.A.T. (2017)

  e martë
  image
  Inspired by the television series and the feature film, S.W.A.T. stars Shemar Moore as a former Marine and locally born and raised S.W.A.T. sergeant, tasked to...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.