SEZONI: 3

EPISODI: 2 - Croatia

PËRMBLEDHJE

An aerial tour of Croatia reveals a Roman architectural masterpiece, a climbing paradise and a natural floodplain the size of New York City.

Fotot

Europa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga LartEuropa Nga Lart

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Američki sakupljači (2010)

  Sot
  image
  Mike and Frank are pickers that travel the country and literally would go anywhere just for the prospects of finding antique gold. With the assistance of Danielle...
 • Norveška cestovna služba (2015)

  Sot
  image
  Deep in the frigid mountains of Norway, brave rescue workers help stranded people stuck in the snow and clear the roads in some of the most dangerous areas.
 • Kako je napravljeno (2001)

  Sot
  image
  Television series that documents how various everyday products are made.
 • BBC World News (1997)

  Sot
  image
  The latest international news from the BBC.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.