poster

Gordon Ramsej: Receta nga Bota: Aventura në Kroaci

Gordon Ramsay: Uncharted (2019)

Dokumentar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
National Geographic | 31.10.21 | 20:00

Vlerësimi i përdoruesit: 7.75/10
(4 Voto)

SEZONI: 3

EPISODI: 1 - Aventura në Kroaci

PËRMBLEDHJE

In the untouched peninsula of Istria, Croatia, Chef Ramsay dives, fishes and chases farm animals to unearth some world-class culinary gems.

Fotot

Gordon Ramsej: Receta nga BotaGordon Ramsej: Receta nga BotaGordon Ramsej: Receta nga BotaGordon Ramsej: Receta nga BotaGordon Ramsej: Receta nga BotaGordon Ramsej: Receta nga BotaGordon Ramsej: Receta nga BotaGordon Ramsej: Receta nga BotaGordon Ramsej: Receta nga Bota

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shkenca e Idiotit (2014)

  e martë
  image
  Host Richard Hammond, from the hit series Top Gear, explains the science behind videos taken from the Internet. The show that combines cold hard science with some...
 • Zvijezde zalagaonice (2009)

  e martë
  image
  Pawn Stars takes you inside the colorful world of the Gold & Silver Pawn Shop based in Las Vegas, Nevada. Watch as three generations of the Harrison Family...
 • Eureka (2006)

  Sot
  image
  With the help of Albert Einstein and other trusted advisors, President Harry S. Truman commissioned a top-secret residential development in a remote area of the...
 • Ekspedita drejt të panjohurës (2015)

  Sot
  image
  An archeologist travels around the world looking for unknown and missing artifacts from throughout time.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.