PËRMBLEDHJE

Nakon Dnevnika 1, 2, 3 slijedi vremenska prognoza, uz meteozanimljivosti i upozorenja na opasne vremenske pojave, uoči Dnevnika 2 kratka tjedna prognoza, a nakon Vijesti u 17 prognoza za 55 mjesta.

Fotot

VrijemeVrijemeVrijemeVrijemeVrijemeVrijemeVrijeme

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Numërim (2016)

  e shtunë
  image
  Kur një maniak rrëmben një djalë dhe e lidh me eksploziv, Rej e refuzon urdhërin e kapitenit dhe e merr çëshjen në dorën e tij. Tani duhet të jetë jashtëzakonisht...
 • Endrra te verteta (2010)

  e shtunë
  image
  Dom Kobi nuk vjedh gjëra, ai vjedh ide. Duke e projektuar veten thellë në ndërgjegjen e shënjestrave të tij, ai mund të mbledhë informacione që as hakerat më të...
 • Skuadroni i Guximtarëve (2019)

  e shtunë
  image
  Frymëzuar nga një aksident i ndodhur në vitin 2010 në një port të Kinës. Përpjekjet heroike dhe fisnike të një ekipi zjarrfikësish për të mbrojur qytetin nga...
 • Projekt dinozaur (2012)

  e shtunë
  image
  Projekti Dinozaur tregon historinë e ekspeditës të një ati e një biri në Kongo, të cilët ndiqen nga një ekip dokumentarësh televizivë. Pasi që të gjithë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.