Следиме три мајки кои само го сакаат најдоброто за своите семејства. Роз е банкротирана и живее со коцкар-зависник, а за на нивната ќерка да ѝ овозможи покрив над главата, подготвена е на сѐ. Гламурозната и богата Кејт изгледа дека има сѐ. Но изгледот мами, а Кејт ќе мора да се избори за да си ги зачува бракот и семејството. Лиза бара излез од сопствениот живот, а примерот го наоѓа во Кејт, но кога Кејт организира вечера, Лиза прави голема грешка, а потоа и ја заборава ќерката на Кејт која требало да ја земе од училиште.

Беше по каналите:

Pickbox TV BG  

ПРЕПОРЪКИ
 • Династия (2017)

  image
  Фалън Керингтън е харизматична и коварна и очаква скоро да стане новият директор на глобалната енергийна компания на баща си. Или поне така си мисли тя. Когато...
 • Не пускай ръката ми (2018)

  image
  Сюжетът на вълнуващата поредица разказва за образованата и красива Азра и разглезеният син на богато и уважавано семейство Дженк. Тя е със силен характер и...
 • Обещание (2019)

  image
  Рејхан е селска девојка, скромна, љубезна и грижлива, која ветува дека ќе се омажи за син на стар семеен пријател на Хикмет, откако ќе ја открие завршната фаза на...
 • Operation Repo (2007)

  image
  Take a look inside the fast-paced, high pressure world of car repossession with a team of highly trained professionals from California's San Fernando Valley.
ТОП СПИСЪЦИ

Впиши се

TvProfil използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско изживяване и функционалност на сайта. Повече информация за бисквитките можете да намерите тук: политика за поверителност.