poster

Професия: Стриптийзьор 3

Magic Mike's Last Dance (2023)

комедия, драма | Съединени щати
Режисьори: Steven Soderbergh

Къде да погледнем
В киното от 10.02.23 г.
Потребителска оценка: 7.4/10
(54 гласове)

СИНОПСИС

По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја одбие. Ќе успеат ли Мајк и останатите танчери да се вратат во форма на време за да го остварат мистериозниот план на Мександра?

Снимки

Професия: Стриптийзьор 3Професия: Стриптийзьор 3Професия: Стриптийзьор 3Професия: Стриптийзьор 3

Рецензии


Няма отзиви
ТОП СПИСЪЦИ

Впиши се

TvProfil използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско изживяване и функционалност на сайта. Повече информация за бисквитките можете да намерите тук: политика за поверителност.