A Story of a brother, sister and her love, protecting them from every evil. Every character have wounded feeling. How life give them suffering and the solution itself.

Transmetimet në kanale:

OBN  

Ishte në kanal:

Kanal D TR  

Episodi vijues:

Nesër
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
e mërkurë
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
e enjte
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
e premte
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
23.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
24.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
25.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
26.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
27.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
28.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
29.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
30.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
31.10.21
19:11
Wounded Birds 1, Ep. 62
REKOMANDIMET
 • Urgjenca e Cikagos (2015)

  Sot
  image
  Një emocion përmes kaosit të përditshëm të spitalit më eksploziv të qytetit dhe ekipit kurajoz të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ato do të trajtojnë raste...
 • Heartland (2007)

  Sot
  image
  A multi-generational saga set in Alberta, Canada and centered on a family getting through life together in both happy and trying times.
 • Dr. House (2004)

  Sot
  image
  The series follows the life of anti-social, pain killer addict, witty and arrogant medical doctor Gregory House with only half a muscle in his right leg. He and...
 • Forca e fatit (2011)

  Sot
  image
  Iván Villagómez, siromašni momak skromnih korijena, već je u ranoj mladosti doživio odbačenost, razočaranje i prijevaru. Nakon što su mu namjestili ubojstvo...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.