Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10

Transmetimet në kanale:

ORF1  

Ishte në kanal:

FOX  Nitro  

Episodi vijues:

e martë
14:55
Kevin Can Wait
e martë
15:15
Kevin Can Wait
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.