Transmetimet në kanale:

Nickelodeon  

Episodi vijues:

Sot
00:30
Game Shakers 1, Ep. 9
Sot
00:50
Game Shakers 1, Ep. 10
Nesër
00:30
Game Shakers 1, Ep. 12
Nesër
00:50
Game Shakers 1, Ep. 13
e enjte
00:30
Game Shakers 1, Ep. 14
e enjte
00:50
Game Shakers 1, Ep. 15
e premte
00:30
Game Shakers 1, Ep. 16
e premte
00:50
Game Shakers 1, Ep. 17
e shtunë
00:30
Game Shakers 1, Ep. 18
e shtunë
00:50
Game Shakers 1, Ep. 19
31.5.20
00:30
Game Shakers 1, Ep. 21
31.5.20
00:50
Game Shakers 1, Ep. 22
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.