Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe zgjidh me lehtësi detyra mjaft të vështira. Por, diçka e vë në pozitë: emocionet njerëzore. Mes dashurish, miqësish, simpatish e antipatish, Frenkit i duhet të ndërveprojë në botën,aq të ndërkikuar atë të ndjenjave. Shumë sfida dhe aventura të reja e presin Frenkin, dhe miqtë e saj më të ngushtë.

Transmetimet në kanale:

Tip TV  

Ishte në kanal:

Junior TV  

Episodi vijues:

Sot
17:55
Une Jam Frenki 1, Ep. 90
Sot
22:52
Une Jam Frenki 1, Ep. 90
Sot
04:39
Une Jam Frenki 1, Ep. 91
Nesër
09:10
Une Jam Frenki 1, Ep. 91
Nesër
13:25
Une Jam Frenki 1, Ep. 91
Nesër
17:42
Une Jam Frenki 2, Ep. 92
Nesër
22:55
Une Jam Frenki 2, Ep. 92
REKOMANDIMET
 • Emperatriz (2011)

  Sot
  image
  Daleko od svog doma, u sunčanom Los Angelesu, usamljena Emperatriz Jurado (Grabriela Spanic) u očaju traži čovjeka svog života, Armandu Mendozu (Omar Fiero), kako...
 • Brooklyn Nine-Nine (2013)

  Sot
  image
  Captain Ray Holt (Andre Braugher) takes over Brooklyn's 99th precinct, which includes Detective Jake Peralta (Andy Samberg), a talented but carefree detective...
 • That's So Weird! (2009)

  Sot
  image
  A show starring wacky, silly, humorous skits sometimes based on other shows for example Daniel Cook.
 • Sanjam Jeannie (1965)

  Sot
  image
  Captain Tony Nelson is an astronaut. While on a mission, he discovered a mysterious bottle. Opening it, he released Jeannie (a Genie) who was so overjoyed at her...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.