Defne, a poor girl living with her grand mother, brother and sister is tangled in a deal to make the famous business man, Omer fall in love with her and marry her before it's too late. Defne is forced to do this due to life obstacles and with her differences, will she be able to make Omer fall in love with her?

Ishte në kanal:

3 Plus  Star TV TR  Vizion Plus  Jolly HD  Prva  

REKOMANDIMET
 • Emperatriz (2011)

  e hënë
  image
  Daleko od svog doma, u sunčanom Los Angelesu, usamljena Emperatriz Jurado (Grabriela Spanic) u očaju traži čovjeka svog života, Armandu Mendozu (Omar Fiero), kako...
 • Scrubs (2001)

  e hënë
  image
  Në këtë seri hapëse, prezantohen të gjithë personazhet kryesore si Xhei Di, Tërk dhe Eliot, të cilët fillojnë punën në spitalin "Sacred Heart".
 • Sanjam Jeannie (1965)

  e hënë
  image
  Captain Tony Nelson is an astronaut. While on a mission, he discovered a mysterious bottle. Opening it, he released Jeannie (a Genie) who was so overjoyed at her...
 • Ljubav na pomolu (2019)

  e hënë
  image
  Tells the story of Ayse, who due to slanderous accusations is forced to marry Kerem, a well-known, rich and handsome playboy.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.