Transmetimet në kanale:

PRO 7  FOX Life  

Ishte në kanal:

ORF1  

Episodi vijues:

e shtunë
12:05
Fresh Off the Boat
e shtunë
12:30
Fresh Off The Boat 4, Ep. 12
e martë, 30 qershor 2020
22:00
Fresh Off The Boat 6, Ep. 1
e martë, 30 qershor 2020
22:25
Fresh Off The Boat 6, Ep. 2
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.