Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.89/10
(18 Voto)

In a magical universe, witches, warriors begin fighting in the name of good .vs. evil! A group of five teenaged girls where choosen to defend the universe with their magical powers. They're smart, They're stylish and they are magical fairies, They are the Winx Club! The Winx Club must defend their universe from having it be turned into darkness and terror by the Senior Witches. The magic is in you on the Winx Club.

Transmetimet në kanale:

Tring Kids  

Episodi vijues:

e diel
02:13
Winx Club 2, Ep. 48
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.