Transmetimet në kanale:

Puls4  PRO 7  

Ishte në kanal:

Italia 1  FOX  ORF1  Sat.1  Pro7 MAXX  

Episodi vijues:

e shtunë
04:00
Burri i shtëpisë
e shtunë
04:20
Burri i shtëpisë
Sot
11:45
Burri i shtëpisë
Sot
11:55
Burri i shtëpisë
Sot
12:10
Burri i shtëpisë
Sot
12:25
Burri i shtëpisë
e hënë
08:00
Burri i shtëpisë
e hënë
08:30
Burri i shtëpisë
e hënë
11:15
BURRI I SHTËPISË 4, Ep. 12
e hënë
11:40
BURRI I SHTËPISË 4, Ep. 13
e martë
11:10
BURRI I SHTËPISË 4, Ep. 13
e martë
11:35
BURRI I SHTËPISË 4, Ep. 14
e mërkurë
11:05
BURRI I SHTËPISË 4, Ep. 14
e mërkurë
11:30
BURRI I SHTËPISË 4, Ep. 15
24.9.20
11:05
BURRI I SHTËPISË 4, Ep. 15
24.9.20
11:30
BURRI I SHTËPISË 4, Ep. 16
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.