“Familja kuqezi” është serial komedia më e veçantë e zhanrit ‘Situation comedy’, prodhuar dhe realizuar nga Tring, në bashkëpunim me profesionistët më të mirë të fushës së artit të komedisë në vend. Ky sitcom përshkruan realitetin social, familjar dhe kulturor shqiptar dhe kryesisht është një serial që synon, përveç argëtimit, hulumtimin dhe trajtimin e problemeve që kalon familja shqiptare. Kuqezët janë padyshim një familje model , jo në kuptimin që është perfekte, por në atë se, pavarësisht problemeve që kalon ajo mbetet në frymë një familje pozitive ku mbizotëron morali, respekti reciprok dhe vlerat më të mira. Seriali synon të sjellë një humor të pastër dhe të angazhuar, mbështetur tek karakteret, situate, batuta dhe reagime.

Transmetimet në kanale:

Tring Smile  Tring International  

Ishte në kanal:

Tring Shqip  Jolly HD  Vizion Plus  

Episodi vijues:

e shtunë
02:50
Familja Kuqezi 1, Ep. 23
Sot
09:00
Familja Kuqezi 1, Ep. 23
Sot
11:26
Familja Kuqezi 2, Ep. 13
Sot
11:52
Familja Kuqezi 2, Ep. 14
REKOMANDIMET
 • Ridiculousness (2011)

  e premte
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk (2019)

  e premte
  image
  Yildiz has loved Kuzey for as long as she has known. She has seen no one but him. Families are also friendly to each other. Kuzey and Yildiz are engaged. But when...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e premte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Bull (2016)

  e premte
  image
  BULL stars Michael Weatherly as Dr. Jason Bull in a drama inspired by the early career of Dr. Phil McGraw, the founder of one of the most prolific trial...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.