Transmetimet në kanale:

RTK 1  

Ishte në kanal:

Klan Kosova  

Episodi vijues:

Sot
08:00
LAJMET E ORES 08:00
Sot
09:00
LAJMET E ORES 09:00
Sot
13:00
LAJMET E ORES 13:00
Sot
15:00
LAJMET E ORES 15:00
Sot
17:00
LAJMET E ORES 17:00
Nesër
07:00
LAJMET E ORES 07:00
Nesër
07:07
LAJMET E ORES 07:00
Nesër
08:00
LAJMET E ORES 08:00
Nesër
09:00
LAJMET E ORES 09:00
Nesër
11:00
LAJMET E ORES 11:00
Nesër
13:00
LAJMET E ORES 13:00
Nesër
15:00
LAJMET E ORES 15:00
Nesër
17:00
LAJMET E ORES 17:00
Nesër
23:00
LAJMET E ORËS 23:00
e enjte
06:43
LAJMET E ORES 07:00
e enjte
07:00
LAJMET E ORES 07:00
e enjte
08:00
LAJMET E ORES 08:00
e enjte
09:00
LAJMET E ORES 09:00
e enjte
11:10
LAJMET E ORES 11:00
e enjte
12:37
LAJMET E ORES 13:00
e enjte
14:37
LAJMET E ORES 15:00
e enjte
16:37
LAJMET E ORES 17:00
REKOMANDIMET
 • Kategoria 6: Dita e Shkatërrimit (2004)

  e martë
  image
  Pas stuhisë së fuqisë së madhe shkatërruese, zhdukje të dyshimtë të dritave, që erdhën si reagim zinxhiri, njerëz mund të mbeten pa komunikim me pjesë tjetër të...
 • Ndjekja (2003)

  e martë
  image
  I përndjekur nga makthet e përjetuara në Kosovë, nga agjent i forcave speciale, Ajron Hellem është kthyer në kriminel në arrati dhe pas i është vënë njohësi më i...
 • 007 - Misioni Vetetima (1965)

  e martë
  image
  James Bond vazhdon në misionin e tij të katërt, me qëllimin e tij për të rimarrë dy bomba të vjedhura. Ata janë marrë nga organizata e keqe SPECTER. Bota është...
 • Dredd-Ligji jam unë (1995)

  Sot
  image
  Sylvester Stallone, Armand Assante, Diane Lane, Rob Schneider. Në botën e së ardhmes, gjykatësi më i famshëm dënohet për një krim që s'e ka kryer, ndërsa homologu...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.