NEIL PATRICK HARRIS

Aktor:

 1. 1. WIG (2019), Film
  ...
  Himself
 2. ...
  Desi Collings
 3. ...
  Foy
 4. ...
  Himself
 5. ...
  Patrick
 6. 7. Bisha (2011), Film
  ...
  Will
 7. ...
  Neil Patrick Harris
 8. ...
  Patrick Winslow
 9. ...
  Jeff
 10. ...
  Neil Patrick Harris
 11. ...
  Nathan Andrews
 12. ...
  Lance
 13. ...
  Travis Cleveland
 14. ...
  David
 15. ...
  King Charles VII of France
 16. 18. Uill dhe Greis (1998), Seriale
  ...
  Bill
 17. ...
  Will Martin
 18. ...
  Carl Jenkins
 19. ...
  Jimmy Burden
 20. ...
  Edward Broder
 21. ...
  William Coit
 22. ...
  Brian Hannigan
 23. ...
  Brian Hannigan
 24. ...
  Himself (as Bart
 25. ...
  David Hart

Zeri:

 1. ...
  Steve
 2. ...
  Barry Allen / The Flash

Regjia:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.