“New Look” nga Rita Ora

e martë, 16 korrik 2019 11:50 e pasdites

Sapo u publikua dhe duket se do të jetë një prej hiteve të verës. Bëhet fjalë për “New Look”, projektin më të ri muzikor të Rita Orës.
Me një stil mjaft të veçantë, 28-vjeçarja e kishtë paralajmëruar më herët këtë këngë në rrjetet e saj sociale, duke bërë që pak orë pas publikimit të arrijë mbi 600 mijë klikime.
Videoklipi i xhiruar në Dubai, vjen pas bashkëpunimit me Tiesto dhe Jonas Blu “Ritual”, i publikuar para 3 javësh dhe që tashmë numëron mbi 24 milionë shikime.
Edhe pse e angazhuar me koncerte të ndryshme anembanë botës, me qëllim promovimin e albumit të saj “Phoenix”, Rita ka ditur që edhe këtë herë të sjellë suksesin e radhës.
Tv Klan

më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.