Fillon numërimi mbrapsht për aktorin e “Dyshja Fantastike”

e mërkurë, 17 korrik 2019 8:42 e pasdites

Për aktorin aktorin Ibrahim Çelikkol, i cili luan rolin e Mertit në serialin “Dyshja Fantastike”, ka nisur numërimi mbrapsht.
37-vjeçari, i cili në vitin 2017 u martua me arkitekten Mihre Mutlu, pret me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së parë, të cilin do ta quajnë Ali.
Aktualisht çifti është me pushime në plazhet e Akyaka në Turqi dhe Çelikkol po kujdeset të mos e kalojë asnjë minutë larg bashkëshortes.
Çelikkol ka shpërndarë me ndjekësit edhe një foto ku shfaqet me bashkëshorten, por duke mos lënë pas dore të shënojë edhe “+1”, referencë për të birin që s’ka ardhur akoma në jetë./tvklan.al

më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.