“Çukur”, çdo mbrëmje në Tv Klan

e premte, 12 korrik 2019 10:20 e pasdites

“Çukur” nuk është thjeshtë emri i një lagjeje, por i një mbretërie krimi.
Një nga lagjet me të rrezikshme, që drejtohet nga një familje mafioze.
Kur familja është në rrezik, djali më i vogël i saj duhet të rikthehet në shtëpi, prej nga ku nuk mund të arratiset më.
Seriali më i mirë i vitit, me shifra rekorde audience.
“Çukur”, sezoni i parë, premierë çdo mbrëmje në Tv Klan, në orën 20:05, duke nisur nga e hëna e 15 Korrikut. /tvklan.al

TV Klan më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.