Aktorja turke me pushime në jug: E dua Shqipërinë

e hënë, 15 korrik 2019 7:10 e pasdites

Aktorja e famshme turke, Farah Zeynep Abdullah, ndodhet prej disa ditësh me pushime në jugun e Shqipërisë.
E njohur mes të tjerash në për rolin e Suras në serialin “Kurt Sejiti dhe Sura” si dhe të Princeshës Farja në serialin “Sulltanesha Kosem”, aktorja 29-vjeçare ka zgjedhur ujërat e kristalta të detit Jon në vendin tonë për të kaluar një pjesë të pushimeve të kësaj vere.
Bashkangjitur një fotoje postuar në Instagram, Abdullah shkruan “Unë e dua Shqipërinë”. Në foto shfaqen tre fëmijë që hidhen në det nga një shkallë.
 
View this post on Instagram
 
#leica #ilovealbania
A post shared by Farah Zeynep Abdullah (@fafazey) on Jul 13, 2019 at 8:31am PDT
Komenti që shkruan “qenka supershkallë”, aktorja i përgjigjet se ishin shumë ndryshe, por nuk e kishte kuptuar se si ato shkallë kishin përfunduar aty.
Po ashtu, aktorja ka postuar edhe disa “story” në Instagram me pamje nga Orikumi dhe Ksamili.
/tvklan.al

më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.