NEWS Page 3

Përvjetori i David dhe Victoria

• e enjte, 4 korrik 2019 11:19 e pasdites

Kanë kaluar më shumë se 2 dekada që kur ish-futbollisti i njohur David Beckham u dashurua me Victorian, vetëm duke e parë nga ekrani në videoklip. E teksa historia e tyre e dashurisë me shikim të parë konsiderohet si një ndër më të bukurat, sot çifti i famshëm shënon 20-vjetorin e martesës.

Lamtumira e Sena, flet aktorja e “Çukur”

• e enjte, 4 korrik 2019 2:13 e pasdites

Me skena tepër prekëse, aktorja Dilan Cicek Deniz (Sena) i jep lamtumirën sonte serialit “Çukur”, i cili transmetohet në Klan Plus.
Një e re me vullnet të hekurt, e cila arrin të bashkojë familjen Koçovali falë sakrificave të saj të panumërta, vjen koha që gjithçka e paguan me jetën e saj.

Muzikë dhe biznes

• e enjte, 4 korrik 2019 8:20 e paradites

Rita Ora dhe Dua lipa tashmë suksesin e tyre po e shohin jo vetëm në muzikë, por edhe në biznes.
E konsideruar si një ndër artistet më të përfolura të mediave ndërkombëtare, Rita Ora prej vitesh është angazhuar edhe në reklamimin e markave prestigjoze. Bashkëpunimi i saj i fundit vjen me një prej kompanive më të njohura të bizhuterive në Gjermani.

Rikthehet Kylie Minogue

• e martë, 2 korrik 2019 10:00 e pasdites

Kylie Minogue ka vendosur të surprizojë fansat e saj. 51-vjeçarja ka publikuar “Step Back In Time”, një përmbledhje e hiteve më të mëdha ndër vite.
42 këngë të cilat rikthejnë të gjitha fazat e një karriere të jashtëzakonshme, duke nisur me  “I Should Be So Lucky” e publikuar në vitin 1987 dhe që përfundoi menjëherë në krye të klasifikimeve në të gjithë botën, për t’u ndalur tek “Golden” e publikuar vitin e kaluar.

Aladdin, rekord arkëtimesh

• e martë, 2 korrik 2019 5:51 e pasdites

Llampa magjike e Will Smith në filmin Aladdin mesa duket ka qenë vërtetë e tillë. Prodhimi më i ri i Disney, po surprizon në arkëtime duke arritur shifrën e 874 milionë dollarëve në të gjithë botën.
Nën regjinë e Guy Ritchie dhe me Will Smith-in në rolin e xhindit, ky projekt ka kaluar arkëtimet e “Independence Day”, i publikuar në 1996 duke u kthyer kështu në filmin më të suksesshëm në karrierën e 50-vjeçarit.

Ku po pushojnë VIP-at

• e shtunë, 29 qershor 2019 4:40 e pasdites

Ndonëse nuk bën pjesë në listën e femrave që presin verën për të ekspozuar trupin, Kim Kardashian di si të tërheqë vëmendjen. Nëpërmjet fotove së saj të publikuara nga Costa Rika, ajo i bëri mediat rozë të flasin sërish për të. 38-vjeçarja nuk la shumë vend për imagjinatë në bikini me ngjyra të ndryshmë duke shfaqur format e saj të famshme.

“Dyshja Fantastike”, së shpejti në Tv Klan

• e mërkurë, 26 qershor 2019 6:35 e pasdites

Njëri është më i miri në anën aziatike, tjetri është shumë i famshëm në anën evropiane.
Nuk e durojnë dot njëri-tjetrin, por duhet të formojnë sëbashku një skuadër kundër një bande ndërkombëtare droge.
Një serial plot dramë, aksion, romancë dhe situata komike.
Me aktorët më të mirë të momentit në Turqi, si Ibrahim Çelikkol, Oyku Karayel dhe Kerem Bursin.

“Ironia e Fatit”, së shpejti ekskluzivisht në Tv Klan

• e martë, 25 qershor 2019 6:04 e pasdites

Ajo humbi familjen dhe kërkonte të shkonte pas tyre.
4 të mbijetuar nga një aksident i frikshëm.
Duhet të rigjejnë forcën tek dashuria për të rishkruar jetën e tyre.
Nuk ishin ata që u përplasën, por fatet e tyre.
Nga kompania më e suksesshme “Ay Yapim” dhe nga regjisori i “Ezel” apo “I infiltruari”,  vjen suksesi i radhës. Një serial i jashtëzakonshëm me kastën më të famshme, me aktorët yje si Kivanç Tatlitug, Elçin Sangu, Melisa Pamuk, Alperen Duymaz e shumë të tjerë.

Surprizon Nicki Minaj, ka në plan të martohet

• e hënë, 24 qershor 2019 8:22 e paradites

Është shumë e vështirë për tu besuar, por reperja Nicki Minaj ka në plan të martohet me të dashurin e saj. Edhe pse pati deklaruar se martesa nuk është për të, duket se Kenneth Petty ka ditur ti zbusë zemrën këngëtares. Keneth është akuzuar tre herë për abuzim seksual, madje është dënuar dhe me burg dy herë.

Keanu Reeves dhe Angelina Jolie në një lidhje?

• e diel, 23 qershor 2019 10:35 e pasdites

Prej ditësh në media kanë nisur spekulimet se Keanu Reeves dhe Angelina Jolie, janë në një lidhje. Nuk dihet se në çfarë faktesh janë bazuar portalet, megjithatë zëdhënësi i aktorit përgënjeshtroi lajmet, duke i quajtur false dhe se bëhen thjesht për të fituar para nga klikimet.
Nga ana tjetër, burime pranë aktores thanë se për momentin Jolie ka vetëm shumë punë dhe mbi të gjitha, duhet të kujdeset për fëmijët.

First « 1 2 3 4 5 ... 44 45 46 » Last

News provider

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.